SM-T562 telefon özelliği (1 Viewer)

woonboy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bu şifreler ile açabilen var mı ? yada doğru şifre olan paylaşabilir mi lütfen teşekkürler

woonboy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yardım rica ediyorum

evet arkadaşlar yine kendi işimi kendim hallettim ve sizlerle paylaşıyorum öncelikle verdiğim dosyayı indirin dosya şifrelidir. isteyene verilecektir.

şifre: seferbey4288

sefer bey rom için ilk önce birkaç arkadaşım adına da size teşekkür ederiz.Sizden bizim son bir ricamız olacak yardımcı olabilirseniz bize çok mutlu oluruz sevaba girersin vallahi olmazsada artık canının sağolsun.Biz bu romu nasıl yükleyeceğiz bize tarif edersen gerçekten çok makbule geçecek şimdiden sana teşekkür ediyoruz saygılar.

woonboy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar en sonunda bende başardım fakat gerçekten de çok zor bir olay nasıl yaptın sorarsanız ne yaptığımı bende bilmiyorum youtube dan netten araştırarak oldu bir şekilde tekrardan teşekkür ediyorum herkese bol şans iyi geceler

woonboy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardım bekliyorum cihazla arama yapabiliyorum fakat arama gelmiyor arama hemen sonlandırıldı diye diğer telefona yanıt geliyor yani arama yapıyorum fakat çağrı gelmiyor sorun ne olabilir acaba teşekkürler

woonboy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tekrar merhaba herkese bu konuyla ilgili anlasilan o ki yapanlarinda bir bilgisi yok neyse bu konuda bilgisi okan vardir diye dusunuyorum kocaman forum sonucta elimdeki t562 tabketin ***** degistirebilirim tesekkurker

woonboy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
beyler birçok kişi çok yöntemler denedik yazılımlar falan attık ama cihaz ile sadece arama yapılıyor size arama gelmiyor sizi arayan kişinin telefonunda dıt dıt dıt diye ötüyor ve kapanıyor siz arama yapıyorsunuz onda hiç sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor diyenlere yaptırmayı düşünüyorsanız test etmeden sakın almayın tavsiye size ben inanmıyorum açıkcası iyi geceler herkese

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bende arama yaptım denedim yaptı arama geliyormu diye denemedim hiç :)

woonboy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bende arama yaptım denedim yaptı arama geliyormu diye denemedim hiç :)
vallahi bir umut indirdik şifresini e kadar canımız çıktı yabancı forumları sürekli takip ediyorum zaten ah dedim gözden kaçırdık o zaman dedim vermiş olduğun romu yüklediğimiz zaman evet arama ekranı geliyor aramada yapıyor sıkıntı yok işte fakat tablete arama gelmiyor işte bir sürü twrp de denedik olmadı en azından yeniden test etmiş olduk teşekkürler yinede iyi forumlar sana eywallah

woonboy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu olayı çözebilen büyük usta yok sanırım bu tablet telefona dönmüyor sadece arama yapıyor aramaların hiçbirisi gelmiyor tablete bilginiz olsun

Gny Teknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sm-t562 ye telefon özelliği nasıl yüklenir bilen biri yardımcı olabilir mi acaba

çözüm

evet arkadaşlar yine kendi işimi kendim hallettim ve sizlerle paylaşıyorum öncelikle verdiğim dosyayı indirin dosya şifrelidir. isteyene verilecektir.

şifre: seferbey4288

link yenilemeniz mümkün mü