Hızlı Link Xiaomi Note 8 Samsung Chip Board 2.1.9-2.2.9 ENG Firmware_by_kamil (1 Viewer)

gençbilal63

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[QUOTE = "by_kamil, gönderi: 76336, üye: 44819"]

Note 8 Samsung Chip Board 2.1.9-2.2.9 bilindigi gibi samsung chip li cihaza eng atınca oluyo bilindigi gibi şimdi yapılışı ve çözümü evet eng
rom atıyoruz brink olacak daha sonra bu özel doayayı atıyoruz geliyor sonra yapıp global tamm kolay gelsin iyi kazançlar şifre sadece özelden ücretli dosya lütfen paylaşım yapmayın
2.1.9-2.2.9 da denenmiştir
[/ALINTI]
bize anlattığın gibi ilk önce normal eng rom atilacak ve cihaz acmayacak buyuk ihtimalle daha sonra tekrar bu engromu atınca açılmış olacak dogrumu kesinmi

AliVegas1

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Note 8 Samsung Chip Board 2.1.9-2.2.9 bilindigi gibi samsung chip li cihaza eng atınca brink oluyo bilindigi gibi şimdi yapılışı ve çözümü evet eng
rom atıyoruz brink olacak daha sonra bu özel doayayı atıyoruz kendine geliyor sonra işlemleri yapıp global tamm kolay gelsin iyi kazançlar şifre sadece özelden ücretli satılan dosya lütfen paylaşım yapmayınız

sena065

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[QUOTE = "yazan_kamil, gönderi: 76336, üye: 44819"]

Note 8 Samsung Chip Board 2.1.9-2.2.9 bilindigi gibi samsung chip li cihaza eng atınca oluyo bilindigi gibi şimdi yapılışı ve çözümü evet eng
rom atıyoruz brink olacak daha sonra bu özel doayayı atıyoruz geliyor sonra yapıp global tamm kolay gelsin iyi kazançlar şifre sadece özelden ücretli dosya lütfen paylaşım yapmayın
[/ALINTI]
tşk ler ustam elerine sağlık

canerteknik06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işlemleri uyguladım chimera üzerinden the system has been destroyed diye bi hata alıyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eng attiktan sonrasında bu dosyayi attiktan sonra yapılıyor. Bazen oluyor bazen olmuyor biraz şans işi tam stabil bir dosya değil malesef.

user1111

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Note 8 Samsung Chip Board 2.1.9-2.2.9 bilindigi gibi samsung chip li cihaza eng atınca brink oluyo bilindigi gibi şimdi yapılışı ve çözümü evet eng
rom atıyoruz brink olacak daha sonra bu özel doayayı atıyoruz kendine geliyor sonra işlemleri yapıp global tamm kolay gelsin iyi kazançlar şifre sadece özelden ücretli satılan dosya lütfen paylaşım yapmayınız
dostum selam bu bl kilitli vaziyette eng rom yüklenirmi?

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dostum selam bu bl kilitli vaziyette eng rom yüklenirmi?
Telefonun arkasını açıp edl mode ile yüklenir ustam.

user1111

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Telefonun arkasını açıp edl mode ile yüklenir ustam.
tmm o kolay fakat emin olmak içi tekrar soruyorum, yani yetkili hesap yok zarara girmeyeyim diye tekrar sorayım ben edl modda bl kilitli yüklersem brick olmaz dimi?

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tmm o kolay fakat emin olmak içi tekrar soruyorum, yani yetkili hesap yok zarara girmeyeyim diye tekrar sorayım ben edl modda bl kilitli yüklersem brick olmaz dimi?
Ustam ayarlar geliştirici seçenekleri çekirdek sürümü vendor: micron ise ufi umt chimera hydra ile yetkili hesap olmadan yükleme yapar hydra ve chimera ücret almaz ama vendor samsung ise hata verebiliyor.