Tavsiye Xiaomi Redmi 9c hard brick (1 Viewer)

ghosthacker121212

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleyküm arkadaşlar hayırlı işler kolay gelsin bugün elimde redmi 9c geldi ve ben bu konudaki dosyayı fastbootan yazdım cihaz hard brick oldu sp flash tooldan rom yazırım auth istyor ufi dongle var oraya bakıyorm redmi 9c modeli eklenmemiş varmı çözümü şimiden teşekkürler

konu bu : Çözüldü - Redmi 9c 9a 9t İMEİ REPAİR KESİN ÇÖZÜM

ghosthacker121212

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
abi dediğin modelden yükledimde ufi kredi de kesti yazılımı yükledi ama yine açılmadı cihazın ışığı yanıp sönüyor galiba redmi 6a nın preloader dosyasını flaşladı ilk başta preloader uyarsı geldi okumadan onayladım ne yapabilrm hata bu abi (Error: CID does not seems to be supported by preloader!)

Son düzenleme:

ghosthacker121212

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
abi ben log kaydına baktımda preloader dosyası aynı dosyaa yani redmi 9c nin preloaderini flaşlamış da peki neden cihaz açılmadı cihazın eski yazılımı
V12.0.5.0.QCSMIXM
ama ben
V12.0.2.0.QCSMIXM
flaşladm ondan olabilrmi ?

Mavi6533

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çözdüm hocam model numarsnı dikkatli oku ben yanlış modelin yazılımını yazdım o yüzden açılmadı ufiden
REDMİ 6a dan cihazın modeli hangisye onun yazılımını mi firmda indir ufi ile yaz
ustam bende de aynı problem var bende yazınca altta dram loading de takılı kalıyor ve ufi de kredimi kesiyor kaç gündür uğraşıyorum redmi 10 üzerinden denedim gene olmadı

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Merhaba arkadaşlar redmi 9c mtk işlemcili cihaz istenir ise uat tool ile yüklemede yardımcı oluruz