Bilgi Xiaomi Redmi Note 8 Pro Nvram Nvdata Yedek Backup (1 Viewer)

elnasib

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
nvram ve nvdata sildikten sonra yüklerseniz kabul eder.
Tesekkurler kardeşim ama bir ricam var nv datayi editleyip benim yazdigim imei leri kayd edip bana vere bilirmisin? Azerbaycanda sizin imeiler kayıt istiyor

elnasib

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardesim bir sorumda olucak orjinalsa repair olunmamis demek oyle diyilmi ? bunu redmi note 9 a twrp ile yuklersem 2 simde calisacakmi ?

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
Tesekkurler kardeşim ama bir ricam var nv datayi editleyip benim yazdigim leri kayd edip bana vere bilirmisin? Azerbaycanda sizin imeiler kayıt istiyor
Düzenleme yöntemi yok. Note 8 Pro dan çekmeniz gerekiyor.

phonemaster

Genel Moderatör
Usta Üye
kardesim bir sorumda olucak orjinalsa repair olunmamis demek oyle diyilmi ? bunu redmi note 9 a twrp ile yuklersem 2 simde calisacakmi ?
Orjinal tam olarak işlem yapılmamış demek değildir. Faturası ve garantisi var ise işlem yapılmamıştır. Bu modelde iki sim aktif olmuyor. Sadece sim2.

sedosi21

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm repair yapılmış note 8 prodan almış olduğumuz yedekleri istediğimiz kadar note 9da kullanabilir miyiz yoksa sadece 1 yedeği 1 cihazda mı kullanabiliyoruz.

phonemaster

Genel Moderatör
Usta Üye
repair yaptıktan sonra eng rom üzerinden yedekleri alsam yeterli mi yoksa global attıktan sonra mı alınıyor acaba
Note 8 Pro ya ENG yükledikten ve işlem yaptıktan sonra yedek almalısınız. Globalde yedek alamazsınız.