Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Bunu muı12 de kabul edermi. Note9 verdık 12 ye guncellenmiş numaralar eskıye donmuş fabrika ayarları yapınca numaralar tamamen gitti.
Tmm bu dosyayi eft dongle ile yazdirin pesine normal kendi olusturdugunuz imei li dosyayi yazin

hakankoc

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
anlamadım şu dosyayı yazın önce eft ile ardından yeni serinizi yazın

Dosya şifresi: gsmkolik.com
Hocam merhabalar şuan note 9 cihazım da 12.0.5 global son sürüm yüklü ve bl açık twrp malum şuan uyumsuz mouse ile işlem yapılıyor bu yolladığınız dosyayı twrp den yüklemeden önce imei bu dosyaya mı yazılıp restore yapılacak öyle olacaksa hangi program le olacak anlatabilirseniz çok sevinirim şidden çok teşekkürler

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Hocam merhabalar şuan note 9 cihazım da 12.0.5 global son sürüm yüklü ve bl açık twrp malum şuan uyumsuz mouse ile işlem yapılıyor bu yolladığınız dosyayı twrp den yüklemeden önce imei bu dosyaya mı yazılıp restore yapılacak öyle olacaksa hangi program le olacak anlatabilirseniz çok sevinirim şidden çok teşekkürler
elinizde eft dongle varmı paylaştığı dosya EFT dongle uyumlu onunla MTK kısmından restore nv işlemini uygulayın ve paylaştığım dosyayı seçin

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
mrb ındırmenız sorunu çözmez..hydra dongle seklınde calısan bır program.en yakın bır teknık servıse basvurunuz.

ime değiştirmek yaslarımıza suç.sadece orjınal ımesını gerı getırebılırız.
iyi geceler

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
HydraTool_Fullpackage_12-01-2020 bu programı indirdim 900mb ve kurdum kısaca nerden imei yazdırım bu dosyayı atabileceğimi anlatsanız çok sevinirim sayın hocalarım
o tool üçretli almanı gerekli

suat789

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle iyi akşamlar note 8 prodan aldığımız yedeği note 9 yüklerken düzenleme yapmıyormuyuz yoksa note 8 prodaki imei direkt note 9 'a tedek ile geçiyormu?

sercanytm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Sinay57 redmi 9 var elimde sadece seri no var anabant sürümü bilinmiyor. note 8 pro nvdata çekip twrpde yazdım gelmedi. eft pro ile note 8 pro yedek yazarken general error hatası alıyorum. bl açık sürüm 11.0.4

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar elimde note 8 pro dan alınan nvdata ve nvram yedekleri var bunları cihaz olmadan düzenlemenin bir yolu var mı?