orhanayik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba dostum.
Bendede note 9 var ve elimde note 8 pro yedeği ile eft pro var rica etsem yardımcı olabilirmisin.
Konuyu çok anlamadım sırasıyla neler yapılacağını tarif edersen çok sevinirim.şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar kendi sorunuma çare buldum.daha doğrusu note 9 için imel repair yapabildim, sağolsun başka bir arkadaş yardımcı oldu. sizede bilgi vereyim, öncelikle ben bu paylaştığım programları kullanmadım,
bitane note 8 pro buldum ona imel repair yaptım,8 proya repair yapanlar bilir eng rom yükleniyor repair işlemi için işlem bitince tekrar global rom yükleniyor, daha eng romdayken cihaza twrp yüklüyoruz, sonrada twrp ye alıyoruz twrp de backup tıklayıp evram ve nvdata yedeği alıyoruz sonrada o yedeği note 9 za twrp yükleyerek ordan backup deyip 8 prodan alığımız yedeği note 9 a yüklüyoruz sonrada 8 proya başka bir imel numarası ile repair yapıyoruz.inşallah anlatabilmişimdir..aslında karmaşık gibi ama çok basit bir işlem,yok ben note 8 pro bulamam derseniz o zaman yapacak birşey yok, ben bu şekilde yaptım..

kurban50

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kendi sorunuma çare buldum.daha doğrusu note 9 için imel repair yapabildim, sağolsun başka bir arkadaş yardımcı oldu. sizede bilgi vereyim, öncelikle ben bu paylaştığım programları kullanmadım,
bitane note 8 pro buldum ona imel repair yaptım,8 proya repair yapanlar bilir eng rom yükleniyor repair işlemi için işlem bitince tekrar global rom yükleniyor, daha eng romdayken cihaza twrp yüklüyoruz, sonrada twrp ye alıyoruz twrp de backup tıklayıp evram ve nvdata yedeği alıyoruz sonrada o yedeği note 9 za twrp yükleyerek ordan backup deyip 8 prodan alığımız yedeği note 9 a yüklüyoruz sonrada 8 proya başka bir imel numarası ile repair yapıyoruz.inşallah anlatabilmişimdir..aslında karmaşık gibi ama çok basit bir işlem,yok ben note 8 pro bulamam derseniz o zaman yapacak birşey yok, ben bu şekilde yaptım..
Eline sağlık note 8 pro eng romda hangi twrp yukluyon android kaç olacak

efecephastanesi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu konuyu hallettim. ancak her cihaz icin note8 proda yeni yeni işlemmi yapmak lazım yoksa bir defa aldıgımız nv yi editleyebilirmiyiz?

adb35

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese iyi forumlar sevgili üyeler

Not. T.C. Yasalarına göre imei değiştirme suçtur sadece kendi orjinal numaralarını imei dosyasının silinmesi durumunda kullanınız.

Xiaomi Redmi Note 9 imei repair işlemi nasıl yapılır onu göstereceğim.

1. Yöntem

Nck Dongle ile meta modunda imei 2 yazma.

2. Yöntem

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Nck Dongle olması gerekir ve telefon tamiri yapan yerlerde bulunur.

Note 8 pro cihazından nvram yedeğini alarak note 9 yazma işlemi

Note 8 pro meta modunda nvram yedeği alıyoruz.

Note 9 telefonunu kapalı şekilde pc bağlıyoruz ve nck mtk programını açıyoruz.

NVRam UTILS Bölümünden Restore Nvram yedeği alıyoruz

Ekli dosyayı görüntüle 4087

Hocam 1ci yöntem şuanda hala faal mi? yedek almadan direk yazabilirmiyiz?

mico6969

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
slm ustalar ımeı yapdım oldu fakat güncelleme yapıldıkdan sonra sadece sn gözüküyor ımeı bolümü yok nasıl düzelir

Mustafa Bakhtıyar

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Slm ustalar. Bir note 8 pro dan aldığımız nvram nasıl edit yaparız imei değiştirme için?

her zaman note 8 pro ile değiştirme yaparmiyız ?

aslankim34

Allah bize yeter o ne güzel vekildir
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar hiç bir programlık iş yok
hydra mtk tool direk yazıyor
eft pro ise not8 prodan yedek çekip yüklemek

D

Darkfire

Guest
Note 9 için dongle olmasına gerek yok note 8 pro nvram nvdata yedeği olması gerekiyor elinizde