Bilgi BL kilidi Süre kısaltma ve Hemen açma Bootloader Kilidi Süre Kısaltma (1 Viewer)

KobiX27

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Note 8 pro aynı token sorunu. 1440 saat verdi. 2 ay sonra hatlar gidiyor. Kaldık herhalde ortada.

Mrav1337

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba, ilk defa yorum yapma gereksinimi duydum. ilk etkinleştirmeye çalıştığımda 1400 saat vermişti ve bu program denediğimde 7 gün süre vermişti. bir hafta süre bugün doldu ,orjinal uygulama ile 1200 küsür saat verdi tekrar denediğimde,bu uygulama ile açtığımda unlock edebildim gerçekten muhteşem bir uygulama.ellerinize sağlık

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba, ilk defa yorum yapma gereksinimi duydum. ilk etkinleştirmeye çalıştığımda 1400 saat vermişti ve bu program denediğimde 7 gün süre vermişti. bir hafta süre bugün doldu ,orjinal uygulama ile 1200 küsür saat verdi tekrar denediğimde,bu uygulama ile açtığımda unlock edebildim gerçekten muhteşem bir uygulama.ellerinize sağlık
rica ederim hocam normal program avrupa serverinde saat verir
ama bu çin serverinde saat verdiği için bunun verdiği saat üzerinden ve bu program üzerinden işlem yapınız

mwhammet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam orijinal unlock programı 648 saat vermişti sayenizde 5 güne düşürdüm. Çok büyük adamsınız keşke elimden bir şey gelse :D

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Hocam orijinal unlock programı 648 saat vermişti sayenizde 5 güne düşürdüm. Çok büyük adamsınız keşke elimden bir şey gelse :D
sağlam uygulamadır ya direk unlock yapar yada 7 güne düşürür:)

mwhammet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bir çok işlevi var cihazın romunu kendi bulur bootloader unlock ise fastboottan flashlar değil ise recoveryden flashlar.fakat ben genellikle unlock işlemlerinde kullanıyorum :)
Baktım ki Redmi Note 9 Pro Global sürüme MIUI 12 aylardır gelmiyor ben de Tr rom yükleyeceğim bu program sayesinde. Sırf @YuSuF02 derdime deva oldu diye foruma üye oldum. Kral adamlarsınız :D

qos

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu programla kilit açsak f2 pro da ime atmada sıkıntı çıkar mı?

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

recepbey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
peki hocam cihazı bul özelliğini açmamız gerekli midir kapalı durumdada normalde

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı