Bilgi BL kilidi Süre kısaltma ve Hemen açma Bootloader Kilidi Süre Kısaltma (1 Viewer)

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
D

Darkfire

Guest
Normalde 1 hesapla ayda 1 kere unlock işlemi yapabilirsiniz bu programla china serveri seçtikten sonra dilediğiniz kadar cihazda unlock işlemi yapabilirsiniz az önce başıma geldi daha 1 hafta önce kendi numaramla yengemin telefonunu unlock yapmıştım az önce mi unlock hata verdi bu programla direkt unlock ettim

Gökkar

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bootklidi açacaksın ve manyak gibi kilit açma süreleri alıyorsunuz 1440 2800 falan filan gibi saçma sapan saatler bunu kisaltmanin veya direk açmanın bir yolu var

bu programı bilgisayara indirin ve kurun açtığınızda driverleri otomatik kuracak daha sonra programdan ayarlar sekmesine girin ve bölgeyi çin yapın daha sonra telefondan USB hata ayıklama etkinleştirme yapın ve PC ye bağlayın telefona izin gelecek onay verin program size iki resim cikaracak mu device works normally yani benim cihazım normal çalışıyor seçin daha sonra telefonu bulacak alt kısımdan selecte basın cihaz kapanacak kendi kendine fastboot modda açılacak sonra bir daha kapanip orjinal recovery de açılacak sonra programda ok basın 4 seçenek çıkacak bu sırada telefonu yeniden başlatın sonra programdan unlock bootloader programı açın telefon yine fastboot moda geçecek programa telefon da açık olan mi hesabinizi girin sonra kilidin açılmasını bekleyin

Olabilecek senaryolar ya o kilit hemen açılacak yada o manyak süre 1 haftaya düşecek genelde hemen açılıyor ama süre kisalicagi garantidir.
çok teşekkür ederim kardeşim sayende 905 saat beklemekten kurtuldum.

Ozanus

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim bende bu bilgiler için. 648 saat süre 74 saate düştü. 3 gün sonra açılacak kilidim :) Emeği geçenlere teşekkürler.

Mcetin35

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İyi akşamlar herkese, xiaomi mi note 8 pro cihazimi unlock yapmak icin, Mi unlock tool uzerinden basvurdum 888saat verdi, sitede bu konuyu okuyunca umitlenmistim ancak resimdeki hatayi veriyor yapınca, herhangi yapabilecegim bir sey var mi acaba? IMG_20201228_191926.jpg

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
İyi akşamlar herkese, xiaomi mi note 8 pro cihazimi unlock yapmak icin, Mi unlock tool uzerinden basvurdum 888saat verdi, sitede bu konuyu okuyunca umitlenmistim ancak resimdeki hatayi veriyor yapınca, herhangi yapabilecegim bir sey var mi acaba? Ekli dosyayı görüntüle 5123
sadece note 8 Pro da işe yaramıyor sanırım konuda bahseldilmiş.gözden kaçırdınız??

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

ilke2005

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bootklidi açacaksın ve manyak gibi kilit açma süreleri alıyorsunuz 1440 2800 falan filan gibi saçma sapan saatler bunu kisaltmanin veya direk açmanın bir yolu var

bu programı bilgisayara indirin ve kurun açtığınızda driverleri otomatik kuracak daha sonra programdan ayarlar sekmesine girin ve bölgeyi çin yapın daha sonra telefondan USB hata ayıklama etkinleştirme yapın ve PC ye bağlayın telefona izin gelecek onay verin program size iki resim cikaracak mu device works normally yani benim cihazım normal çalışıyor seçin daha sonra telefonu bulacak alt kısımdan selecte basın cihaz kapanacak kendi kendine fastboot modda açılacak sonra bir daha kapanip orjinal recovery de açılacak sonra programda ok basın 4 seçenek çıkacak bu sırada telefonu yeniden başlatın sonra programdan unlock bootloader programı açın telefon yine fastboot moda geçecek programa telefon da açık olan mi hesabinizi girin sonra kilidin açılmasını bekleyin

Olabilecek senaryolar ya o kilit hemen açılacak yada o manyak süre 1 haftaya düşecek genelde hemen açılıyor ama süre kisalicagi garantidir.
hocam bende error 20044 diyor ne yapmalıyım

Emin1298

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim senden kaç zamandır uğraşıyorum süre uzadı da uzadı 156 saat sonra tak diye açtım

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

xcape06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
herkese iyi aksamlar 1440 saate verdiği sureyi telefona hesap eklemeyi unutmuşum hesap eklemeden önce 2 güne düşürdü sonra hesabı tekrar ekleyip deneyince 7 güne çıkardı emeği gecen herkese teşekkür ederim (acaba bir daha denesem mi )

Ekli dosyalar

• hataaa.JPG
    hataaa.JPG
    40.4 KB · Görüntüleme: 11
  • hata 2.JPG
    hata 2.JPG
    45.6 KB · Görüntüleme: 11

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
herkese iyi aksamlar 1440 saate verdiği sureyi telefona hesap eklemeyi unutmuşum hesap eklemeden önce 2 güne düşürdü sonra hesabı tekrar ekleyip deneyince 7 güne çıkardı emeği gecen herkese teşekkür ederim (acaba bir daha denesem mi )
rica ederiz hocam bizimde çok işimizi gördü sizinde biz yardımlaşmak için buradayız