deyvidey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Tl havale edeceğim adres nedir ve benden imei haricinde ne bilgisi istiyorsunuz ?

ilk sayfada bilgileri gördüm. Hesaba para aktarımı kolay . Peki istenilen bilgiler arasında mep kodunu nasıl bulacağım ? mep reader ile beceremedim. Vermiş olduğun sitede App Version kısmında benim version numaram sığmamakta, örnekte belirtilen numaranın son hanesi 3 rakam fakat bendeki dört rakam. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ?

Eğer online iseniz konuya hızlı cevap vermenizi bekliyorum.

iphone servisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazı mep kodu okuma programı ıle mep okunuyor usb kablo cıkarıp takın programı calıstırdıgınızda pc nın cıhazını gordugundede emın olun

selvinm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba benim telefonum da blackberry ve ag mep kodu istiyor lutfen bana yardımcı olun :(

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Ilk mesajı okuyun orda gerekli tüm programlar var sabah 10 dan sonra online destek alabilirsiniz

Tapatalk ile yazılmıştır.

provenca

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
abi mep kodunu ve imeiyi attım bana ağ mep kodu lazım heryerden yazdım ne zaman cevap gelir

provenca

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Okudum abi ben türkcell olan telefonda avea hat kullancam ağ mep kodu lazım yanlış yerdemiyim :(

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Okudum abi ben türkcell olan telefonda avea hat kullancam ağ mep kodu lazım yanlış yerdemiyim :(

mep : B1E3BA46 bu kodla hiç bir işlem yapamam bu senin screen kodun bu işlemden sonra devam et ve MEP-09938-001 buna benzer bir kod bulman lazım

provenca

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
imei : 35782******542mep : 09938-001

Tamam galiba abi , en kısa zamanda bekliyorum cevabını