yildizfat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevap: Blackberry simkilit kodu Gsmkolik Üyelerine ücretsiz

merhaba,

ben kvk dan almaya çalıştım ama onlarda yurt dışından blackberry'den istiyorlar bana acil lazım halledebilirmisin.

yildizfat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevap: Blackberry simkilit kodu Gsmkolik Üyelerine ücretsiz

35782804837**** imei nosuna alabilirmiyim

manniah

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
blackberry 7130g cıhazının mep kodunu ne kabloyla nede baska bı yontemle bulamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz lutfen

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
size3 verilen kod ag mep kodu yani mep 2 kodudur kesinlikle dogrudur ama sizin cihaz provider veya sim gibi bir kod ile kilitlenmiş olaiblir

h_erseven

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
SELAM MERHABALAR DÜN GECE UYE OLDUM blackberry storm 9530 UM VAR ABLAM ABD DE YASADIGINDAN BANA GONDERDI YANNIZ ABLAMDA ARKADASINDAN COK CUZİ BIR FIYATA ALMIS YURT DISINDAN GELEN OLMADIGI ICIN PASPORT A ISLETEMEDIM NASIL HALLEDE BILIRIM RENE BILIRMIYIM SAYGILARIMLA

VATAN BÖLÜNMEZ

menke26

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[h=2]Blackberry 9700 deneme sıfır yardım ederseniz sevinirim.[/h]

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
öncelikle belirteyim cihazınız türkiye garantili ise türkiyedeki kvk servisi aracılıgı ile yapın kvk 50-150 tl arası masraf alıyor yurt dışı ise 120 tl masrafı olur cihazın bize gelemsine gerke yok usb kablosu ile pc baglamanız yeterli biz gerekli server baglantılarını yapıp sorunu çözebiliyoruz

deyvidey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Tl havale edeceğim adres nedir ve benden imei haricinde ne bilgisi istiyorsunuz ?