arnet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevap: Blackberry simkilit kodu Gsmkolik Üyelerine ücretsiz

blackberry curve 8520 im var yurtdışı cihaz türk hatlarını kabul etmiyor hangi bilgilri size vereceğim ve bu koda ulaşacagım

Nosense

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

şimdi ben forumda aktif bi üye olursam 10 konu açarsam mep kodumu ücretsiz olarak vericekmisiniz yoksa illaki avea 10 tl transferi veya banka havalesi mi yapmam gerekiyor ?

Nosense

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

mep kodu AB16D130
imei 355465*****26144
eğer sim kilit kodunu verirseniz telefonum açıldıgında 10 tl lik avea kontör gönderebilirim cünkü elimde baska telefon yok lütfen buna cok ihtiyacım var

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Tabiki alabilrisiniz ama mep kodunuz öyle olmamalı MEP-0993899-001 GİBİ OLMALI
kodu Kodu istiyorsanız verelim

Nosense

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
MEP-09938-001
IMEI 35546504***6144

kodu verirseniz telefonum acılınca 10 tl transfer ederim teşekkür ederim

Nosense

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim verdiğiniz mep kodunu girdim ama şimdide (sim sağlanmıyor:2) diye bi hata aldım :S araştırdım google da bi sonuc bulamadım neden böyle bişey yapıyo olabilir acaba ?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
imei numaranızı kayıt yaptırdınızmı imei numarası kayıtlı ise sorun olmaması lazım
kontör yolluyacagınız numara 5445440930 Vodafone hat

Nosense

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
telefonu turkcellden almıstım imei numarassı kayıtlıdır sanırım henüz sim kartı telefonda kullanamıyorum tam açıldıgı zaman kontoru transfer edicem avea müşteri hizmetleriyle görüşüyorum sabit hattan sıkıntı olmaz :)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
sim kart takıldıgında mep2 kodu istiyordu sizden o kodu girdiniz şuan akrtı kabul ediyor şebeke gelemsi lazım iyi günler

ozanbk

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bugün 8520 curve aldım ama avea hattımı taktığımda ağ mep kodu istedi ne yapabiirim ?

tuncayadag

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sevgılı admın benım black berry ı de aktıf hale getırebılırmıyız ıngılız vodofone kayıtlı

tuncayadag

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
black berry telefonum ıle sım kartı kırmak ıcın denem yapmadım.Bugun bır yere sordum onlar da evet yaparız fakat 10 gun sonra telefonun kapanabılecegını soyledıler fakat TIM turkcell ıletısım merkezıne gıdıp yurt dısından geldıgı ıcın kayıt yaptırmamı onerdıler fakat 1 ay ıcınde T.C ye gırıs yapan bırısı tarafından ve T.C vadandası olan bırısının yapması gerektıgını soyledıler fakat benım telefonu kardesım 2.el olarak bana getırdı ve tekrar yurt dısına cıktı benım nasıl bır yol ızlemem lazım.TESEKKURLER

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
hocam şimdi öncelik ile şunu anlatayım Yurt dışından gelen cihazlarda bir simkilit problemi birde kayıt problemi var sizin bahsettiginiz kayıt problemi ki yasal işlem gerektirir oda pasaport ile olur . simkilit olayınıda biz yardımcı olabiliriz. iyi günler