Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F U5 Problemsiz Root & IMEI repair (3 Viewers)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
ustam rıca etsem yapılısı hakknda turkce anlatım yapabılırmısınız tşkr ederım şimdien
Yapılışı
1-Öncelikle Cihazın OEM kilidini açıyoruz
2-TWRP yi Telefona Flashlayın
3-sonra zipden çıkardığınız klasorde 1.fix_rom_u5_patch_cert.zip-2.halabtech_patch.zip TWRP üzerinden Flashlayın
4-Wipe data ve cache işlemini yaptıktan sonra cihazın açılmasını bekleyin.Kurulumunu yapın!
5-geliştirici seçeneklerinden oem lock aktif edin.
6-Şimdi Cihazı rootlamak için verdiğim root paketini kullanın

Şimdi işleminizi yapın işlem tamamlanmış olacaktır!

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yapılışı
3-sonra zipden çıkardığınız klasorde 1.fix_rom_u5_patch_cert.zip-2.halabtech_patch.zip TWRP üzerinden Flashlayın
4-Wipe data ve cache işlemini yaptıktan sonra cihazın açılmasını bekleyin.Kurulumunu yapın!

Ustam bu yazılım magisk rootla beraber geliyor. Magisk uzerine tekrar eft rootmu yapıcaz..

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Bu yontemi uyguladim..custom rom + mgisk 20.4 kurulu cihaz arada reset atmaya devam ediyor...
Halabtech ten bu dosyayı paylasabilecek arkadaş varmı acaba
bu yazılımda denendi reset atma sorunu var bundada burdaki romla işlemini yap verdiğim root yöntemi ile rootla cihazı hiç olmazsa reset atma sorunu 1 düşüyor oda bazen

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu yazılımda denendi reset atma sorunu var bundada burdaki romla işlemini yap verdiğim root yöntemi ile rootla cihazı hiç olmazsa reset atma sorunu 1 düşüyor oda bazen
bu yazılım değil 3 mb fix dosyası sadece repair yada patch cert yaparken stock rom hatası alanlar için olması lazım.. varsa elinde olan paylaşabilirmi

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
bu yazılım değil 3 mb fix dosyası sadece repair yada patch cert yaparken stock rom hatası alanlar için olması lazım.. varsa elinde olan paylaşabilirmi
sanırım düzgün veya dikkatlı okumadınız indirdiğiniz dosya içersinde yazılım mevcut
neyini anlamadınız ??

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sanırım düzgün veya dikkatlı okumadınız indirdiğiniz dosya içersinde yazılım mevcut
neyini anlamadınız ??
Ustam bunları yaptım zaten...ama cihaz arada reset atmaya devam ediyor....
Halabtech te ayrı bi dosya var..
3 mb fix dosyası bunu denemek istiyorum...varsa paylasabilecek sevinirim..

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Ustam bunları yaptım zaten...ama cihaz arada reset atmaya devam ediyor....
Halabtech te ayrı bi dosya var..
3 mb fix dosyası bunu denemek istiyorum...varsa paylasabilecek sevinirim..
sitede yazan dosya boyutları bazen yanlış oluyor 3mb olduğuna

mtunc52

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bir çok yöntem denedim birde bunu deneyeyim dedim buda 30 dk dayandı..Bir kez yeniden başlatma yaptım sonra üst üste reset döngüsüne tekrar girdi.ya root yada chimera patch de reset hatasına sebep oluyor.Magisk ile root daha tutarlı eft ye göre ama o zamanda chimera stok fw değil deyip işlem yapmıyor..Eftsu da chimera hata vermeden yapıyor ama o da cihazda reset döngüsü yaratıyor..Her şey iyi giderken birden donma ile başlıyor ve reset atıyor.Cihaz özellikle kapatıp açma yada yeniden başlatmadan sonra sapıtıyor kendini toparlayamıyor..Bazende googleplay den bir şey yüklerken donup kapanıyor..Anlamadım gitti

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihaz seçiyor belliki... birsürü yöntem var..tamamını denedim..en çok çalışanı 3 saat...

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Cihaz seçiyor belliki... birsürü yöntem var..tamamını denedim..en çok çalışanı 3 saat...
siz işlemde benim bahsettiğim gibi işlemleri yaptınız mı ??

Kod:
Yapılışı

İndir Root Pack sorunsuz zip
Dosyayı indir Root Pack sorunsuz zip
dosya.co

3. aşamadaki işlemi yaptınızmı sırasıyla kurdunuzmu ?