Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F U5 Problemsiz Root & IMEI repair (2 Viewers)

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
siz işlemde benim bahsettiğim gibi işlemleri yaptınız mı ??

Kod:
Yapılışı

1-Öncelikle Cihazın OEM kilidini açıyoruz

2-TWRP yi Telefona Flashlayın

3-sonra zipden çıkardığınız klasorde 1.fix_rom_u5_patch_cert.zip-2.halabtech_patch.zip TWRP üzerinden Flashlayın

4-Wipe data ve cache işlemini yaptıktan sonra cihazın açılmasını bekleyin.Kurulumunu yapın!

5-geliştirici seçeneklerinden oem lock aktif edin.

6-Şimdi Cihazı rootlamak için verdiğim root paketini kullanın

İndir Root Pack sorunsuz zip
Dosyayı indir Root Pack sorunsuz zip
dosya.co

Şimdi işleminizi yapın işlem tamamlanmış olacaktır!

3. aşamadaki işlemi yaptınızmı sırasıyla kurdunuzmu ?
Denedim...max 3 saat..hem eft su ile hem magiskle denedim...sıkıntı devam ediyor...
Patch yapmazsam sıkıntı yok...normal çalışıyor. Ama patch ten sonra...sapıtıyor cihaz

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar octoplusla işlem başarılı stock rom twrp magiskle sorunsuz şekilde reset problemi olmadan çalışıyor.. dünden beri hiç resetleme yapmadı

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
arkadaşlar octoplusla işlem başarılı stock rom twrp magiskle sorunsuz şekilde reset problemi olmadan çalışıyor.. dünden beri hiç resetleme yapmadı
dene bakalım bir müddet sonra hata verecekmi ??

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Magisk root 20.4 kurulu...
Daha önce. Custom romlarlar patlasilan twrp ile rootladım sorunsuz...direk twrp kurup magisk lede rootlayabilirsimiz..

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
normal stock romun üzerine ilk sayfada paylaşılan yazlımı dosyası içerisindeki twrp ile root işlemi yapıp octoplusla repair ve patch yapın o kadar

mustafa3455

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bunu nasıl yapacaz biri yardımcı olabilirmi bendede bi tane var yaptım arada bir reset atıyor telefon elimde kaldı..

mustafa3455

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
A505F U5 Problemsiz Kök + Onarım IMEI Düzeltmesi (Yeniden Başlatma Düzeltme) tarafımca bizzat test edildi
bizzat tarafımca test edilmiştir a505f cihazınız üstelik a50s oluyor :) A507FN oluyor geçmiş olsun bukadar ugraştan sonra nihayet çözüm oldu verdigim link ücretsizdir
(Yeniden Başlatma Düzeltme) test edildi
by_kamil
[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]
biraz arıntılı anlatabilirmisin sana zahmetben twrpden senon verdiğin yazılım attım (ödeme servisleriyetkisiz kaldırıldığı için telefonunuz kilitlendi yazıyor ) bi yardımcı olabilirmisin telefon elimde kaldı daha önçe yaptım ama hep reset atıyordu müşterinindir ... ben satmıştım sana zamet.

muhammed52011

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
biraz arıntılı anlatabilirmisin sana zahmetben twrpden senon verdiğin yazılım attım (ödeme servisleriyetkisiz kaldırıldığı için telefonunuz kilitlendi yazıyor ) bi yardımcı olabilirmisin telefon elimde kaldı daha önçe yaptım ama hep reset atıyordu müşterinindir ... ben satmıştım sana zamet.
Al link izle yap

azza159

Yeni Üye
Yeni Üye
Yasaklı
A505F U5 Problemsiz Kök + Onarım Düzeltmesi (Yeniden Başlatma Düzeltme) tarafımca bizzat test edildi
bizzat tarafımca test edilmiştir a505f cihazınız üstelik a50s oluyor :) A507FN oluyor geçmiş olsun bukadar ugraştan sonra nihayet çözüm oldu verdigim link ücretsizdir
(Yeniden Başlatma Düzeltme) test edildi
by_kamil
[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]
ustam root hatası veriyor cihazı yeniden başlatıyor repair tıkladığımda yardımcı olurmusun